Posty na forum

Biały
31 paź 2021
In Forum
Chciałem wejść - a tu figa. Link tu na stronie nie działa. Sprawdzałem w 2 przeglądarkach. Sam link na zrzutce jest aktywny. https://zrzutka.pl/bd8nmv Celowo?
0
1
20
Biały
03 paź 2021
In Forum
No właśnie... jakie są według was trzy najlepsze grafiki z "Krańcowa"?
0
0
13
Biały
21 lip 2021
In Forum
Widzę, że (chyba) jest całość III. Kiedy w formie e-booka? Nie chcę zaczynać czytać dopóki nie będzie pełne, dlatego bez czytania nie umiem ocenić czy się skończyło :) P.S. Wrzucę info na forum post-apo :)
0
5
66
Biały
16 maj 2021
In Forum
No tak trochę. Jeść nie chce - bo wygląda na to, że nie ma smaku ani węchu. Czyli by "coś zjadł", ma ochotę ale każde jedzenie traktuje tak, jakby zobaczył pulpę z papieru. Na razie dotyk odczuwa i nie robi się "plastikowy". Może ma też jakiś błąd, ale chyba wolę by go przy mnie nie ujawniał. Tak sobie piszę, bo cicho tu :)
1
7
84
Biały
31 mar 2021
In Forum
Brakowało mi takiego wątku, niekoniecznie związanego z treścią Krańcowa - a a dużo bardziej "ogólnego", gdzie można pisać na dość luźne tematy bez zakładania nowych i BEZ SPOJLEROWNIA TREŚCI - tak, by czytający "w całości" nie musieli się stresować, że niechcący dowiedzą się co dalej. Pierwszą część przeczytałem "jednym rzutem" bo trafiłem na książkę, gdy już były wszystkie części jedynki. Drugą czytam właściwe "na bieżąco" i dochodzę do wniosku, że zdecydowanie wolę czytać całość, a nie kawałki. Dlatego właściwie cieszę się, że ostania część "II" będzie wrzucona za jednym razem. No i myślę, że za jakiś czas będzie i "III" - i raczej zdecyduję się ją czytać jako "całość" :) A do @Jarosław Domański mam pytanie: Czy myślisz (ogólnie, nie że "już") o kolejnych, innych niż Krańcowo książkach?
1
21
223
Biały
25 mar 2021
In Forum
Zastanawia mnie czy szanowny autor czytał: - "Robot", Wiśniewski Snerg - "Złote Brighton", Jacek Natanson - "Ubik", Philip K. Dick - chodzi mi tu wyłącznie o czarno-białe ilustracje z polskiego wydania z okresu 75-90. Nie treść! Przy czym chodzi mi najbardziej nie o treść, a o to coś "w klimacie" jaki niosą.
1
9
111
 

Biały

Więcej działań