Książka... i co dalej?

Hej!

Emocje musiały trochę opaść, łzy radości wyschnąć, ale przyszedł czas by skupić się na poważnych kwestia:)

Na początek książka. Od czwartku postaram się zacząć wysyłkę do wszystkich którzy dołożyli swoją cegłę do wydania. Większość adresów oraz specjalnych życzeń odnośnie podpisu mam już zanotowane :) Ostatnim maruderom przypominam, że można mnie pisać pod adres @ wyświetlony na dole strony.

Przepraszam z góry jeśli wynikną jakieś opóźnienia, bo szczerze powiedziawszy po raz pierwszy będę wysyłał taką ilość przesyłek ^^

Natomiast wszystkim sąsiadom i osobą od których nie dzielą mnie znaczne odległości, postaram się dostarczyć książkę samemu :) Najwyżej pocałuje klamkę, a Wy wyjmiecie sobie paczkę ze skrzynki na listy :)


Informacyjnie wspomnę również, że po wysyłce do wszystkich zaangażowanych zostanie jakieś 100 - 120 wolnych egzemplarzy. Z tego względu od jutra na stronie pojawi się adnotacja, o możliwości zakupu papierowej wersji Krańcowa. Książka nie będzie miała ustalonej ceny, ale pomyślałem aby wszystko co uda się zarobić przeznaczyć na wydrukowanie kolejnej części :) Dlatego jeśli ktoś miałby znajomego któremu chciałby polecić jakąś lekturę do kupienia, zachęcam aby go skierować do Krańcowa.

Niedługo pojawi się na stronie adnotacja ile udało się uzyskać, a ja oczywiście będę regularnie dorzucał coś od siebie :)


A jeszcze odnośnie treści na stronie. Wiem, że wielu czeka na finał historii Pierwszego. Bardzo chciałem aby ostatni rozdział został dodany jeszcze w zeszłym tygodniu, ale niestety kilka sprawy prywatnych opóźniło wszystko i zostałem z niedokończonym tekstem. Mam nadzieję, że w tym tygodniu uda się już wszystko ogarnąć i zamknąć historię pana w masce.

Niecierpliwie czekam już na Wasze opinie o tej opowieści jako o całości :)

Czy to natomiast koniec historii na stronie? Na razie jeszcze nie :) Dopóki sytuacja życiowa pozwoli mi na to, chciałbym dzielić się z Wami kolejnymi opowieściami z Martwego Świata. Ba popuszczając wodzę fantazji, chciałbym nawet podzielić się innym wymyślonymi przez siebie światami, bo o czym pewnie wielu z Was nie wie, Krańcowo czy raczej Martwy Świat, to nie jedyne uniwersum jakie stworzyłem, ale to już daleka i nierealna przyszłość :P

Na razie muszę znowu podmienić Ebooka, tym razem tak by pokrywał się z poprawkami z książki. Co podkreślam zawsze moje teksty w aktualnej formie, będą dostępne na stronie póki ta będzie istniała.


Tym czasem wiąże nadzieję, że długi weekend upłynął Wam pomyślnie :) Jakby ktoś był w przyszłym tygodniu na rozpoczęciu sezonu motocyklowego w Sochaczewie, to możemy przybić sobie piątkę :)

Trzymajcie się i do przeczytania!


224 wyświetlenia46 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Książka!