Koniec.

Cześć tym którzy tu jeszcze zaglądają.


Każdego z nas łapie czasem chwila refleksji, zadumy nad tym co właściwie robi. Mnie wyjątkowo często...

W każdym razie zacząłem się zastanawiać nad tym, czy jestem gotów poświęcać kolejne miesiące swojej uciekającej młodości, dla wypluwania z siebie tych plwocin... I teraz już widzę, że NIE.

Nie szukam tutaj atencji, ani jakiegokolwiek pocieszenia. Po prostu uznałem, że było by niegrzecznie zostawić kogoś nieświadomie czekającego na rozdział który nie nadejdzie. Dlatego oficjalnie ogłaszam zamknięcie projektu i wrzucam je raz na zawsze w czarną historię mojego życia.

Skąd taka decyzja? Krańcowo nie daje mi już jakiejkolwiek satysfakcji. Jako projekt Non- profit tworzony dla przyjemności, gdy już te przyjemność przestał dawać, jego dalsze istnienie stało się bezsensowne.

Dziękuje tym którzy byli ze mną do tej pory i starali nadać się temu śmiesznemu tekstowi jakiekolwiek znaczenie. Dziękuje za komentarze, wasze opinie, próby pomocy...


Przepraszam, że zawiodłem. Wierzę jednak, że istnieje masa innych PRAWDZIWYCH i poczytnych autorów, których teksty szybko pozwolą wam zapomnieć o tej historii.


Nie musicie zostawiać komentarzy. Nie wiem nawet czy jeszcze tu zajrzę.


Bądźcie zdrowi i nie rezygnujcie z czytania, to fajne hobby. Życzę wielu ciekawych książek w przyszłości. Trzymajcie się wszyscy ciepło... Cześć


Jarek odmeldowuje się.299 wyświetleń25 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie